Neler Olacak ?

Stant Alanları

Festival kapsamında iki gün boyunca açık olacak ve e-spora dair her şeyi bulabileceğiniz e-sporla doğrudan ya da dolaylı olarak alakalı markaların stantlarında aynı zamanda tüm merak ettiklerinize de cevap bulabileceksiniz.

Konferans ve Söyleşiler

Festival süresince belirli aralıklarla gerçekleşecek alanının en iyi oyuncuları, takımları ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin bilgi ve tecrübelerini aktaracakları  konferans ve söyleşilerde e-spora dair her şey sizinle buluşacak.

Etkinlikler

League of Legends Topluluk Buluşmaları

E-sporun en çok takipçiye sahip oyunlarından biri olan League Of Legends’in tüm takipçileri, League Of Legends oyuncu ve fenomenleri ile bu festivalde buluşacaklar.

CS:GO Oyun Alanı

Yıllardır ilgi ile takip edilen e-sporun sevilen oyunlarından CS:GO festival alanına kurulu oyun alanlarıyla sizlerle buluşacak. Sizde festival kapsamında bu heyecanı diğer tüm CS:GO sevenlerle birlikte yaşayabilirsiniz.

DOTA 2 Karakterleri ile Hayran Buluşmaları

DOTA2 oyununda severek oynadığınız karakterleri festival alanına taşıyoruz. Karakterleri yakından inceleyebileceğiniz alanda dilediğiniz karakterle fotoğraf çekip o anı ölümsüzleştirme imkanı da bulacaksınız.

Fifa 17 Oyun Alanı

Futbol severlerin ve neredeyse tüm yaş gruplarının merakla takip ettiği ve oynadığı Fifa 17 oyunu, minimalize edilmiş haliyle festival alanında sevenlerini oyunun içine dahil edecek şekilde kurgulanacaktır.

Atölye Çalışmaları

CosPlay Atölyesi (Makyaj Boyama)

Dev festival alanında kurulacak atölyelerden biri olan Cosplay atölyelerinde makyaj uygulamalarıyla sizleri hayranı olduğunuz karakterlere büründürerek,  keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacağız.

Programlama / Kodlama Atölyesi

Oyunları siz yazacaksınız! Ön yüzünü gördüğünüz ve severek oynadığınız oyunların arka yüzünde neler olup bittiğini merak ediyorsanız, festivale geldiğinizde kodlama atölyelerine uğramadan geçmeyin.

LoL Şampiyon ve Kostümleri Çizim Atölyesi

Legaue Of Legends’in efsaneleşmiş şampiyonlarına sende bir yenisini eklemek istersen bu atölyeye uğramadan geçmemeni öneriyoruz. Oyunun fanlarının oluşturacağı yeni şampiyon ve kıyafet çizimleri bu atölyede sergileyeceğiz.

İmza Günü ve Hayran Buluşmaları

Sevdiğiniz takımları, oyuncuları ve oyunları bu buluşmalarla daha yakından keşfedecek onlarla daha yakından iletişim kurabileceksiniz.

Sanal Gerçeklik

World E-Sports Festival kapsamında, hızla gelişen teknolojinin bir ürünü olarak ortaya çıkan ve yeni trendler arasında yer alan sanal gerçeklik oyunları sizlere buluşturacak ve en beğenilen sanal gerçeklik oyunlarını oynama fırsatını sizlere sunacağız.

Yarışmalar ve Turnuvalar

WeFest League of Legends Turnuvası

Festival boyunca devam edecek turnuvada, Festival öncesinde başvurusu kabul edilmiş 10 takım 2 gün boyunca kıyasıya yarışacak ve finalde kazanan takım World E-Sports Festival’e özel kupa ile ödüllendirilecektir.

CS:GO Turnuvası

We Fest’te rekabet bitmiyor! E-sporun devlerinden CS:GO We Fest özel turnuvasına, takımınla katılabilir yarışmanın ve belkide galibiyetin keyfini binlerce kişiyle paylaşabilirsin.

Gösteri Maçı

Sürpriz iki takım bu turnuvada siz seyircilerin karşısına çıkıp, World E-Sports Festival için çok özel bir gösteri maçı sergileyecekler. Dev ekranda ve tüm hayranların canlı izleyeceği bu maçta kıyasıya bir rekabet sergilenecek. Siz katılımcılar bu heyecan dolu maçı canlı olarak izleyerek LoL adına bir tarihe tanıklık etmiş olacaklar.